Brown and grey

May 13, 2017

Moje prośby zostały wysłuchane i w końcu zrobiło się cieplej! 😄 Taka pogoda powoduje, że aż chce się człowiekowi ruszać. Osobiście lubię się zmęczyć, ćwiczę od czasów liceum, w tym roku nie odpuszczałam przez całą zimę, ale w marcu i kwietniu praktycznie cały mój czas pochłaniała praca nad blogiem (nikt mi nie pomagał, a nie jestem webmasterem, do wszystkiego dochodziłam po długich godzinach szperania w sieci 😛) więc aktualnie jeszcze trochę mi brakuje do formy ze stycznia. W maju rozpisałam sobie plan i znowu na poważnie podeszłam do treningów. Kiedy czarno na białym jest napisane: poniedziałek - nogi, brzuch i 20 minut HIIT to nie ma zmiłuj, robię i nawet się nie zastanawiam. Bez tego było nieco trudniej, zawsze coś wypadło i z tyłu głowy pojawiała się myśl "może jutro". Teraz na "jutro" mam zaplanowane inne partie, więc wracam z zajęć po 19, padam, ale trening zrobię. Tak właśnie działa na mnie odrobina słońca, po tych wszystkich koszmarnie ponurych, chłodnych dniach. Ale dość o tym, na dzisiaj mam prosty zestaw - brąz, szarości, trochę czerni. 

Na pierwszy ogień ramoneska, w tym sezonie można je znaleźć wszędzie, w wielu wersjach kolorystycznych. Pastele bardzo kusiły, ale po przymierzeniu wszystkich możliwych wybrałam najbardziej twarzową. Szare jeansy pasują prawie do wszystkiego i chyba mam do nich słabość, bo w przypadku spodni odcienie szarości zdecydowanie przeważają w mojej szafie nad innymi. Kozaki za kolano materiałem nawiązują do kurtki, to jedyny model mocno przylegający do łydki jaki udało mi się znaleźć, dodatkowym plusem jest to, że są całkiem wygodne. Lubię połączenie brązu i szarości, dobrze ze sobą współgrają. Koszula w paski, co by nie było zbyt nudno, wiązanym dekoltem uzupełnia resztę. Podobnie okulary - lustra, nakrapiany wzór i trochę różu, a co! Diabeł tkwi w szczegółach, tego się trzymajmy.

Nie będę się dłużej rozpisywać, mam zamiar wykorzystać piękną pogodę. Kto z Poznania - do zobaczenia nad Wartą. Udanego weekendu!


ZARA jacket / H&M blouse, jeans / DeeZee boots / Marc by Marc Jacobs shades

photos by: Olga Nieścieronek

You Might Also Like

1 comments

  1. Jesteś bardzo piękna i wyglądasz niesamowicie seksownie i elegancko w tym zestawie. Idealnie dobrałaś wszystko, aż trudno oderwać uwagę!! W Ryłko są/były podobne kozaki, warto sprawdzić.

    ReplyDelete